Wybieramy AdRunaLine Zawodnika Grudnia

Dziś rusza głosowanie na najlepszego zawodnika grudnia na WL Lidze. Zwycięzcę poznamy 7 stycznia.

Nominacje

Adrian Adamczak (Evertec) – znakomite występy napastnika Evertec-a stały się normą. Adamczak z wysokiego C rozpoczął granie na PLEK-u. W sześciu spotkaniach 14-krotnie pokonywał bramkarzy rywali co dało mu drugą lokatę wśród najlepszych strzelców na zakończenie pierwszej części zimowego sezonu. Pojedynek z FC Hussars okrasił podwójnym hattrickiem. W grudniu był 3-krotnie wybierany najlepszym zawodnikiem meczu.

Artur Bednarczyk (Lena Luboń) – rozgrywający Leny Luboń był motorem napędowym swojej drużyny. Zagrał w czterech meczach, ale za to jak. Zdobył łącznie 6 goli, w tym 4 przeciwko Lożanom Lubasz w hicie przedświątecznej kolejki, w którym otrzymał wyróżnienie w postaci wyboru najlepszego zawodnika meczu.

Dorian Jarosz (Lożanie Lubasz) – najlepszy zawodnik beniaminka rozgrywek. Lożanie Lubasz przygodę z WL Ligą rozpoczęli w dobrym stylu, a najefektowniej przywitał się właśnie Dorian Jarosz. Kapitan zespołu z Lubasza jest w czołówce najlepszych snajperów rozgrywek, a dokładniej na ostatnim miejscu na podium z dorobkiem 12 goli. W trzech z siedmiu spotkań był najlepszy na placu gry.

Maciej Łaszyński (Winiary FC) – bardzo dobre występy obrońcy Winiar FC. Maciej Łaszyński zagrał we wszystkich meczach i często podłączał się pod akcje ofensywne czego efektem są 4 trafienia. Kontrolowana przez niego defensywa jest jedną z najskuteczniejszych na lidze, dzięki czemu Winiarscy są obecnie liderem grupy B.

Michał Niedźwiedzki (EW) – brak zwycięstwa w wyborze na najlepszego zawodnika grudnia będzie sporą niespodzianką. Szanse każdy ma równe, ale Michał Niedźwiedzki wyboru większego nie daje. Po czterech kolejkach zimowej edycji napastnik EW jest liderem klasyfikacji strzelców, a na koncie ma 25 bramek. Strzelał także w TIFO Pucharze WL Ligi – tam uzbierał 3 trafienia, które dają obecnie pierwszą lokatę ex aeuqo wśród snajperów. Niedźwiedzki był 5-krotnie wybierany najlepszym zawodnikiem meczów, został także wyróżniony w ćwierćfinale pucharowej rozgrywki z Grant Tkaninami. W jednym z ligowych spotkań zdobył aż 9 goli!

Jak głosujemy

Obecnie głosy oddają kapitanowie, sędziowie oraz koordynatorzy. Na ligowy adres mailowy wysyłają wybranych trzech zawodników na miejscach 1, 2 i 3. Każda lokata jest inaczej punktowana. Najwyżej sklasyfikowany zawodnik otrzymuje pięć punktów, kolejni odpowiednio trzy i jeden punkt. W poniedziałek 4 stycznia do głosowania będą mogli dołączyć fejsbukowicze. Ich głosy będą liczyły się jak jeden. W przypadku równej liczby punktów o kolejności decydować będą kolejno: liczba pierwszych miejsc, liczba nominacji do pierwszej trójki.

Laureat otrzyma gadżet partnera rozgrywek AdRunaLine Sports i pamiątkową statuetkę. Wyniki głosowania, które potrwa do 6 stycznia (do godziny 20:00) zostaną ogłoszone następnego dnia w godzinach popołudniowo-wieczornych.

One comment

Join the Conversation