Przed losowaniem TIFO Pucharu WL Ligi

Dziś, przed publikacją terminarza na 4. kolejkę, odbędzie się losowanie par TIFO Pucharu WL Ligi.

Losowanie par 1/16, 1/8 i 1/4 finału odbędzie się dziś w ośrodku Kibice Razem-Lech Poznań przy ulicy Gdańskiej o godzinie 14:00.

Przed losowaniem

23 zespoły, które zgłosiły się do rozgrywek zimowej edycji WL Ligi zostały rozstawione, a następnie podzielone na koszyki. O rozstawieniu decydowały osiągnięcia drużyn w okresie grudzień 2019 – grudzień 2020, natomiast o podziale na koszyki dostępność zespołów na najbliższą ligową kolejkę, która została zaplanowana na 27 grudnia.

Rozstawienia

1/16 finału: Chłosta, Czerwone Krwinki, FarbSystem, GPCar Service, FC Hussars, Lena Luboń, Lożanie Lubasz, Magna, Obligain, Revengers, Sempler, Siupakabra, Stoczniowiec, Szukamy Sponsora (14 zespołów)

1/8 finału: EW, Evertec, Gietewu, Grant Tkaniny, Hurtownia.Fajerwerkowo.pl, LED Lighting Team, Pobiedziki, Poznań FC, Winiary FC (9 zespołów)

Podział na koszyki

1/16 finału

I koszyk: Chłosta, GPCar Service, FC Hussars, Lena Luboń, Lożanie Lubasz
II koszyk: Czerwone Krwinki, FarbSystem, Magna, Obligain, Revengers, Sempler, Siupakabra, Stoczniowiec, Szukamy Sponsora

1/8 finału (nie będzie obowiązywało rozstawienie, każdy może trafić na każdego)

I koszyk: EW, Evertec, Grant Tkaniny, Hurtownia.Fajerwerkowo.pl, Poznań FC, Winiary FC, potencjalni zwycięzcy meczów 1/16 finału z udziałem zespołów z I koszyka
II koszyk: Gietewu, LED Lighting Team, Pobiedziki, potencjalni zwycięzcy meczów 1/16 finału z udziałem zespołów tylko i wyłącznie z II koszyka

Czas gry w TIFO Pucharze WL Ligi wynosił będzie 1×13 minut. Jedynym wyjątkiem będzie finał, który potrwa 20 minut podzielonych na dwie równe połowy po 10 minut. W przypadku remisu sędzia zarządzi 3 serie rzutów karnych.

Mecze TIFO Pucharu WL Ligi będą rozgrywane między meczami ligowymi.