Snow Storm na fali

Transkrupka.pl efektownie wygrała swój pierwszy ligowy mecz na jesień. Snow Storm po wysokim zwycięstwie zachował pozycję wicelidera. Big Green po trzeciej wygranej umocnił się w czubie tabeli trzeciej ligi.

Superbet 1. WL Liga: transkrupka.pl złapała oddech

Transkrupka.pl po fatalnym starcie (dwie ligowe porażki, odpadnięcie z pucharu) złapała oddech. W ostatnim meczu 4. kolejki pokonała afgcomputers.pl aż 12:3. Pojedynek był popisem Kacpra Sworackiego, który zdobył siedem (!) bramek. Po sześciu minutach miał skompletowanego hat-tricka, a jego drużyna prowadziła 3:0. Pierwsza część gry zakończyła się wynikiem 5:1. Po zmianie stron trwała nawałnica ze strony transkrupki.pl, która zakończyła się dwucyfrową wygraną.

afgcomputers.pl – transkrupka.pl 3:12 (1:5)
⚽️ 10’ Dmytro Fabijansky, 30’ Damian Wojtkowiak, 37’ Sebastian Łuczak – 3’ 5’ 6’ 27’ 28’ 34’ 36’ Kacper Sworacki, 32’ 33’ Michał Golak, 8’ Oliwer Szulc, 17’ Jakub Gazecki, 35’ Hubert Raczak
⭐️ Kacper Sworacki (transkrupka.pl)

Superbet 3. WL Liga: Mocny Snow Storm, Big Green w dobrej formie

Pojedynek dwóch niepokonanych zespołów, dla których stawką była trzecia wygrana na jesień, był jednostronnym widowiskiem zdominowanym przez Snow Storm. Beniaminek z łatwością rozprawił się z Polibulls 10:1, już do przerwy wygrywając 7:0. W kierunku trzech punktów Snow Storm poprowadził niezawodny Piotr Nawrocki, który pięć razy wpakował piłkę do siatki. Trzykrotnie uczynił to przed przerwą, ustrzeliwując klasycznego hat-tricka w jedenaście minut. Wygrana pozwoliła zachować beniaminkowi drugą lokatę oraz zrównać się punktami z prowadzącym Whiskonzy.

Na ostatnie miejsce na podium po piątkowych grach wskoczył Big Green. Wygrał również trzeci raz, ale w czwartym meczu. Był to znakomity pojedynek w wykonaniu trio Dominik Kantorowicz – Mateusz Lewandowski – Łukasz Konecki. Zdobyli oni wszystkie trzy bramki. Najwięcej, bo cztery, na swoje konto zapisał Kantorowicz, który w drugiej minucie dał prowadzenie. 180 sekund później podwyższył Konecki, a w 8 min Lewandowski trafił na 3:1. PWW w 6 min zdobyło bramkę kontaktową, ale w kolejnych minutach – pomimo zdobycia jeszcze trzech bramek – traciło dystans do rywali. Big Green wygrał 9:4.

Polibulls – Snow Storm 1:10 (0:7)
⚽️ 26’ Paweł Gorajski – 6’ 15’ 17’ 25’ 36’ Piotr Nawrocki, 4’ 29’ Hubert Wasilewski, 16’ 17’ Szymon Zbierski, 11’ Paweł Nawrocki