Synowie Gehenny liderem, kapitalny powrót PWW

Na zakończenie piątej kolejki Synowie Gehenny zostali liderem elity. PWW do przerwy przegrywało 0:3, ale ostatecznie odwróciło wynik i odniosło pierwsze jesienne zwycięstwo.

Superbet 1. WL Liga: Synowie Gehenny po trzeciej wygranej awansowali na pierwsze miejsce

Piątkowy pojedynek z FSC Bragą przyniósł Synom Gehenny trzeci komplet punktów w sezonie, co pozwoliło na awans na pierwsze miejsce w tabeli. Mecz zakończył się wynikiem 6:4 na korzyść uczestników Pucharu Polski. Spotkanie było zacięte, a o losach zwycięstwa zadecydowały cztery intensywne minuty, kiedy Synowie Gehenny, remisując 2:2, odskoczyli na prowadzenie 5:3. Braga próbowała nawiązać walkę, ale na każde trafienie znajdowała odpowiedź ekipa Czerwono-Czarnych.

Synowie Gehenny – FSC Braga 6:4 (2:2)
⚽️ 15’ 30’ Krystian Łutowicz, 5’ Nikita Makarenkov, 29’ Grzegorz Olejniczak, 33’ Dominik Bartkowiak, 39’ Igor Gajewski (samob.) – 11’ 38’ Mateusz Gajewski, 16’ Michał Gruszka, 32’ Igor Gajewski
⭐️ Krystian Łutowicz (Synowie Gehenny)

Superbet 3. WL Liga: Kapitalna druga połowa w wykonaniu PWW

Po pierwszej połowie meczu wydawało się, że RKS 300 Junikowo sięgnie po swoje drugie zwycięstwo w sezonie. Beniaminek prowadził 3:0 po dwóch trafieniach Józefa Świderczuka oraz golu Mateusza Adamczaka. Jednak to PWW zdominowało drugą odsłonę spotkania. Już trzy minuty po przerwie Michał Dąbrowski oraz Marcin Szymkowiak dali sygnał do odrabiania strat. W 30 min Dawid Godyla doprowadził do wyrównania, a bohaterem końcówki okazał się Andrzej Bukowski, który w 34 i 39 min dwukrotnie trafił do siatki, zapewniając PWW premierowe zwycięstwo tej jesieni.

PWW – RKS 300 Junikowo 5:3 (0:3)
⚽️ 34’ 39’ Andrzej Bukowski, 22’ Michał Dąbrowski, 23’ Marcin Szymkowiak, 30’ Dawid Godyla – 6’ 10’ Józef Świderczuk, 15’ Mateusz Adamczak