Rocznik 2011

PARTNERZY ROZGRYWEK

Tabela Grupy A

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Wielkopolska Komorniki32106067
2UKS Orlik Poznań31206155
3SKS 13 Poznań311156-14
4Stella Luboń3003111-100

Tabela Grupy B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Poznaniak II Poznań 32105327
2Poznaniak I Poznań31204315
3Canarinhos Niebiescy Skórzewo31114224
4Jurand Koziegłowy300316-50

Tabela Grupy C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Akademia Piłkarska Reissa Dopiewo32107257
2Canarinhos Żółci Skórzewo31204225
3Polonia Środa Wielkopolska31113124
4UKS Talent Poznań300309-90

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiSezonKolejka
Wielkopolska Komorniki — Akademia Piłkarska Reissa DopiewoZima 2020/2021Mecz o 1. miejsce
UKS Orlik Poznań — Poznaniak II PoznańZima 2020/2021Mecz o 3. miejsce
Canarinhos Niebiescy Skórzewo — Polonia Środa WielkopolskaZima 2020/2021Mecz o 5. miejsce
Canarinhos Żółci Skórzewo — Poznaniak I PoznańZima 2020/2021Mecz o 7. miejsce
Jurand Koziegłowy — SKS 13 PoznańZima 2020/2021Mecz o 9. miejsce
Stella Luboń — UKS Talent PoznańZima 2020/2021Mecz o 11. miejsce
Wielkopolska Komorniki — Poznaniak II PoznańZima 2020/20211/2 finału o miejsca 1-4
Akademia Piłkarska Reissa Dopiewo — UKS Orlik PoznańZima 2020/20211/2 finału o miejsca 1-4
Poznaniak I Poznań — Polonia Środa WielkopolskaZima 2020/20211/2 finału o miejsca 5-8
Canarinhos Żółci Skórzewo — Canarinhos Niebiescy SkórzewoZima 2020/20211/2 finału o miejsca 5-8
UKS Talent Poznań — SKS 13 PoznańZima 2020/20211/2 finału o miejsca 9-12
Stella Luboń — Jurand KoziegłowyZima 2020/20211/2 finału o miejsca 9-12
UKS Talent Poznań — Polonia Środa WielkopolskaZima 2020/20213
Akademia Piłkarska Reissa Dopiewo — Canarinhos Żółci SkórzewoZima 2020/20213
Jurand Koziegłowy — Canarinhos Niebiescy SkórzewoZima 2020/20213
Poznaniak I Poznań — Poznaniak II PoznańZima 2020/20213
SKS 13 Poznań — UKS Orlik PoznańZima 2020/20213
Wielkopolska Komorniki — Stella LubońZima 2020/20213
Akademia Piłkarska Reissa Dopiewo — UKS Talent PoznańZima 2020/20212
Canarinhos Żółci Skórzewo — Polonia Środa WielkopolskaZima 2020/20212
Poznaniak I Poznań — Canarinhos Niebiescy SkórzewoZima 2020/20212
Poznaniak II Poznań — Jurand KoziegłowyZima 2020/20212
SKS 13 Poznań — Stella LubońZima 2020/20212
UKS Orlik Poznań — Wielkopolska KomornikiZima 2020/20212
UKS Talent Poznań — Canarinhos Żółci SkórzewoZima 2020/20211
Polonia Środa Wielkopolska — Akademia Piłkarska Reissa DopiewoZima 2020/20211
Canarinhos Niebiescy Skórzewo — Poznaniak II PoznańZima 2020/20211
Jurand Koziegłowy — Poznaniak I PoznańZima 2020/20211
Wielkopolska Komorniki — SKS 13 PoznańZima 2020/20211
Stella Luboń — UKS Orlik PoznańZima 2020/20211

Klasyfikacja strzelców