Rocznik 2010

PARTNERZY ROZGRYWEK

Tabela Grupy A

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Suchary II Suchy Las33007169
2Jurand Koziegłowy311146-24
3SKS 13 I Poznań310235-23
4Canarinhos Skórzewo301213-21

Tabela Grupy B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Spójnia Białe Błota32013306
2Polonia Środa Wielkopolska32014136
3SKS 13 II Poznań310234-13
4Akademia Piłkarska Reissa Murowana Goślina310235-23

Tabela Grupy C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Suchary i Suchy Las32104227
2Wiara Lecha Robakowo31203215
3LPFA Junikowo31112204
4UKS Talent Poznań300336-30

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiSezonKolejka
Suchary i Suchy Las — Suchary II Suchy LasZima 2020/2021Finał
Spójnia Białe Błota — Polonia Środa WielkopolskaZima 2020/2021Mecz o 3. miejsce
Wiara Lecha Robakowo — LPFA JunikowoZima 2020/2021Mecz o 5. miejsce
Jurand Koziegłowy — SKS 13 II PoznańZima 2020/2021Mecz o 7. miejsce
Akademia Piłkarska Reissa Murowana Goślina — SKS 13 I PoznańZima 2020/2021Mecz o 9. miejsce
Canarinhos Skórzewo — UKS Talent PoznańZima 2020/2021Mecz o 11. miejsce
Suchary i Suchy Las — Polonia Środa WielkopolskaZima 2020/20211/2 finału o miejsca 1-4
Suchary II Suchy Las — Spójnia Białe BłotaZima 2020/20211/2 finału o miejsca 1-4
Wiara Lecha Robakowo — SKS 13 II PoznańZima 2020/20211/2 finału o miejsca 5-8
Jurand Koziegłowy — LPFA JunikowoZima 2020/20211/2 finału o miejsca 5-8
UKS Talent Poznań — SKS 13 I PoznańZima 2020/20211/2 finału o miejsca 9-12
Canarinhos Skórzewo — Akademia Piłkarska Reissa Murowana GoślinaZima 2020/20211/2 finału o miejsca 9-12
Suchary I Suchy Las — LPFA JunikowoZima 2020/20213
Wiara Lecha Robakowo — UKS Talent PoznańZima 2020/20213
Akademia Piłkarska Reissa Murowana Goślina — Spójnia Białe BłotaZima 2020/20213
SKS 13 II Poznań — Polonia Środa WielkopolskaZima 2020/20213
Jurand Koziegłowy — Suchary II Suchy LasZima 2020/20213
SKS 13 I Poznań — Canarinhos SkórzewoZima 2020/20213
UKS Talent Poznań — LPFA JunikowoZima 2020/20212
Wiara Lecha Robakowo — Suchary i Suchy LasZima 2020/20212
Akademia Piłkarska Reissa Murowana Goślina — SKS 13 II PoznańZima 2020/20212
Spójnia Białe Błota — Polonia Środa WielkopolskaZima 2020/20212
Suchary II Suchy Las — Canarinhos SkórzewoZima 2020/20212
Jurand Koziegłowy — SKS 13 I PoznańZima 2020/20212
LPFA Junikowo — Wiara Lecha RobakowoZima 2020/20211
Suchary i Suchy Las — UKS Talent PoznańZima 2020/20211
SKS 13 II Poznań — Spójnia Białe BłotaZima 2020/20211
Polonia Środa Wielkopolska — Akademia Piłkarska Reissa Murowana GoślinaZima 2020/20211
SKS 13 I Poznań — Suchary II Suchy LasZima 2020/20211
Canarinhos Skórzewo — Jurand KoziegłowyZima 2020/20211

Klasyfikacja strzelców