Rocznik 2009

PARTNERZY ROZGRYWEK

Tabela Grupy A

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Suchary Suchy Las32106067
2Canarinhos II Skórzewo31202025
3UKS Talent Poznań302102-22
4Wiara Lecha Robakowo301206-61

Tabela Grupy B

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1UKS Dwójka Szamotuły330012399
2UKS Salezjanie Poznań32015236
3Grom Plewiska31025503
4Lipno Stęszew Dziewczyny3003113-120

Tabela Grupy C

PozycjaNazwa drużynyMZRPBr+Br-+/-Pkt
1Canarinhos III Skórzewo33004049
2Akademia Piłkarska Reissa Jarocin31111104
3Jurand Koziegłowy310213-23
4Wielkopolska Komorniki301202-21

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiSezonKolejka
Canarinhos II Skórzewo — Suchary Suchy LasZima 2020/2021Mecz o 1. miejsce
UKS Dwójka Szamotuły — UKS Salezjanie PoznańZima 2020/2021Mecz o 3. miejsce
Canarinhos I Skórzewo — Akademia Piłkarska Reissa JarocinZima 2020/2021Mecz o 5. miejsce
Jurand Koziegłowy — Grom PlewiskaZima 2020/2021Mecz o 7. miejsce
Wiara Lecha Robakowo — UKS Talent PoznańZima 2020/2021Mecz o 9. miejsce
Lipno Stęszew Dziewczyny — Wielkopolska KomornikiZima 2020/2021Mecz o 11. miejsce
Canarinhos II Skórzewo — UKS Salezjanie PoznańZima 2020/20211/2 finału o miejsca 1-4
Suchary Suchy Las — UKS Dwójka SzamotułyZima 2020/20211/2 finału o miejsca 1-4
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin — Grom PlewiskaZima 2020/20211/2 finału o miejsca 5-8
Canarinhos I Skórzewo — Jurand KoziegłowyZima 2020/20211/2 finału o miejsca 5-8
Wielkopolska Komorniki — UKS Talent PoznańZima 2020/20211/2 finału o miejsca 9-12
Wiara Lecha Robakowo — Lipno Stęszew DziewczynyZima 2020/20211/2 finału o miejsca 9-12
Wielkopolska Komorniki — Jurand KoziegłowyZima 2020/20213
Canarinhos II Skórzewo — Akademia Piłkarska Reissa JarocinZima 2020/20213
Lipno Stęszew Dziewczyny — UKS Dwójka SzamotułyZima 2020/20213
UKS Salezjanie Poznań — Grom PlewiskaZima 2020/20213
Wiara Lecha Robakowo — Canarinhos I SkórzewoZima 2020/20213
Suchary Suchy Las — UKS Talent PoznańZima 2020/20213
Wielkopolska Komorniki — Canarinhos II SkórzewoZima 2020/20212
Jurand Koziegłowy — Akademia Piłkarska Reissa JarocinZima 2020/20212
Lipno Stęszew Dziewczyny — UKS Salezjanie PoznańZima 2020/20211
UKS Dwójka Szamotuły — Grom PlewiskaZima 2020/20212
Canarinhos I Skórzewo — UKS Talent PoznańZima 2020/20212
Wiara Lecha Robakowo — Suchary Suchy LasZima 2020/20212
Canarinhos II Skórzewo — Jurand KoziegłowyZima 2020/20211
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin — Wielkopolska KomornikiZima 2020/20211
UKS Salezjanie Poznań — UKS Dwójka SzamotułyZima 2020/20211
Grom Plewiska — Lipno Stęszew DziewczynyZima 2020/20211
Suchary Suchy Las — Canarinhos I SkórzewoZima 2020/20211
UKS Talent Poznań — Wiara Lecha RobakowoZima 2020/20211

Klasyfikacja strzelców