transkrupka.pl liderem na koniec kolejki

Wicemistrzowie po wysokiej wygranej nad Winiarami awansowali na pozycję lidera elity. Drugie zwycięstwo na jesień odniósł Dom Wydawniczy Rebis.

forBET 1. WL Liga: transkrupka.pl lepsza w meczu na szczycie

W meczu na szczycie transkrupka.pl pokonała Winiary FC 8:2 i objęła prowadzenie w klasyfikacji forBET 1. WL Ligi. Już po dziesięciu minutach wicemistrzowie wygrywali 4:1. Kolejne fragmenty pojedynku to już powiększanie przewagi, która po bramce Nikodema Jasiny w 39 min wyniosła siedem bramek.

transkrupka.pl – Winiary FC 8:2 (5:1)

4′ 6′ Jakub Giełda, 8′ Kamil Wieliczko, 10′ Mateusz Cwojdziński, 19′ Michał Golak, 23′ Wojciech Giełda, 26′ Krzysztof Elantkowski, 39′ Nikodem Jasina – 5′ Krzysztof Karpik, 24′ Patryk Łapiński
Jakub Giełda (transkrupka.pl)

forBET 3. WL Liga: druga wygrana Rebisu

Dom Wydawniczy Rebis odniósł drugą wygraną na jesień. Mecz toczył się pod dyktando beniaminka. Do przerwy Rebis wygrywał 2:0 po golach Dominika Bartniczaka i Tomasza Majera. Po zmianie stron ten drugi podwyższył rezultat na 3:0. W końcówce KKS Południe walczyło o remis – zdobyło nawet dwa gole, ale w 39 i 40 min Rebis ustalił wynik pojedynku na 5:2. Ostatnie dwie bramki strzelili Majer i Bartniczak.

Dom Wydawniczy Rebis – KKS Południe 5:2 (2:0)

19′ 26′ 39′ Tomasz Majer, 12′ 40′ Dominik Bartniczak – 33′ Michał Marciniak, 38′ Robert Nadratowski