Puchar Wiary Lecha we wtorek 6 lipca

Wiosenny sezon forBET WL Ligi zakończą zmagania o Puchar Wiary Lecha. Zmagania siedmiu drużyn drugo- i trzecioligowych odbędą się we wtorek, 6 lipca.

Podstrona wiosennego Pucharu Wiary Lecha – kliknij TUTAJ.

Awans do Pucharu Wiary Lecha wywalczyło już czterech zwycięzców grup pocieszenia trzeciej ligi oraz zwycięzca meczu o 21. miejsce w najniższej klasie rozgrywkowej. Niewiadomą pozostają jeszcze drugoligowcy. W grupie spadkowej pozostało jeszcze kilka spotkań, a szanse na zajęcie dwóch pierwszych miejsc ma aż pięć zespołów. Najbliżej wywalczenia pierwszej przepustki jest PWW Banda, która ma pięć punktów przewagi nad Kolibem. Wicelider grupy spadkowej w przypadku zapewnienia sobie miejsca w Pucharze Wiary Lecha stanie przed szansą na ponowne zdobycie trofeum.

Rozgrywki o Puchar Wiary Lecha odbędą się we wtorek 6 lipca na boisku MDK przy ulicy Droga Dębińska. Początek rywalizacji został zaplanowany na godzinę 19:30. Wszystkie mecze, włącznie z finałem, trwać będą po 12 minut.

Podział na grupy

Grupa A: Pogoń Bydło, Mistrzowie Dżedaj, Los Amarillos

Grupa B: 2. miejsce grupy spadkowej 2. WL Ligi, Ejbry Luboń, 1A
Grupa C: 1. miejsce grupy spadkowej 2. WL Ligi, Sempler, 2A

Terminarz

19:30 – Mistrzowie Dżedaj – Los Amarillos (mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha)
19:44 – Los Amarillos – Pogoń Bydło (mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha)
19:58 – Pogoń Bydło – Mistrzowie Dżedaj (mecz grupy A Pucharu Wiary Lecha)
20:12 – 2. miejsce grupy spadkowej 2. WL Ligi – Ejbry Luboń (mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha)
20:26 – 2A – Sempler (mecz grupy C Pucharu Wiary Lecha)
20:40 – 1A – 2. miejsce grupy spadkowej 2. WL Ligi (mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha)
20:54 – 1. miejsce grupy spadkowej 2. WL Ligi – 2A (mecz grupy C Pucharu Wiary Lecha)
21:08 – Ejbry Luboń – 1A (mecz grupy B Pucharu Wiary Lecha)
21:22 – Sempler – 1. miejsce grupy spadkowej 2. WL Ligi (mecz grupy C Pucharu Wiary Lecha)
21:36 – 1B – 2C (1/2 finału Pucharu Wiary Lecha)
21:50 – 1C – 2B (1/2 finału Pucharu Wiary Lecha)
22:05 – 1B/2C – 1C/2B (finał Pucharu Wiary Lecha)

Wszystkie mecze potrwają 1×12 minut. W przypadku remisu w fazie pucharowej sędzia zarządzi trzy serie rzutów karnych.